לסיים בפלוס: טיפולי שיניים מורכבים עושים במרפאת "חיוך פלוס"

שיטות הטיפול הן מהמתקדמות בעולם, הציוד הרחב מאפשר טיפול מידי בלי להישלח למכונים ולמרפאות אחרות, האבחון נעשה באמצעות מכשירי הדמיה ללא עלות ותוכנית הטיפולים נוחה במחירים תחרותיים ביותר. אם הגיע הזמן לטיפולי שיניים, מבדיקה פשוטה ועד שתלים מורכבים, "חיוך פלוס" ברמת גן היא המרפאה הנכונה בשבילכם

לסיים בפלוס: טיפולי שיניים מורכבים עושים במרפאת "חיוך פלוס"

לאדם הממוצע, ביקור אצל רופא שיניים נראה כמו פעולה שיטתית. צריך סתימה רגילה? עושים סתימה. זקוק לטיפול שורש? אין בעיה, יש מי שיבצע אותו. שתל? כנ"ל. אבל מכיוון שלא על הרבה דברים בחיים אפשר להגיד שהם מתחלקים לשחור ולבן, גם טיפולי שיניים הם עסק מורכב.

מרפאת "חיוך פלוס" הממוקמת ברמת גן פועלת כבר כ-20 שנה, והמוטו של רופאיה פשוט: אין טעם בהבטחות מוקדמות ובסיסמאות ריקות מתוכן. ראשית יש לבחון את פיו של המטופל, לבדוק מה מתאים עבורו או עבורה ורק לאחר מכן להמליץ על טיפול. כיצד ניתן לדעת משיחת טלפון האם יש צורך בסינוס? איך אפשר להבטיח "השתלת שיניים ביום אחד", כשתהליך כזה מורכב ומצריך זמן לריפוי החניכיים לפני הרכבת השיניים הקבועות? מה המשמעות של "מומחה להשתלות" אם משרד הבריאות אינו מכיר במומחיות כזאת, ועם סוגים רבים של שתלים דנטליים, מי יכול לספר למטופל איזה טיפול יתאים לו לפני אבחון?

הגישה ההוליסטית, הישירה והמקצועיות של צוות מרפאת "חיוך פלוס" מאפשרת לפציינטים להיות שותפים מלאים לכל אורך התהליך, כשהטיפול נעשה בשקיפות מלאה ובשיתוף המטופלים. ב"חיוך פלוס" מודעים לכך שכל טיפול בשיניים, מבדיקה פשוטה ועד ניתוח כירורגי מורכב, דורשים יחס אישי וסבלני לאור הרגישות הפיזית והנפשית הכרוכה בו. תוכניות הטיפול מותאמות באופן אישי לפי צרכי הלקוחות ומידת רגישותם, וטיפולים  בהרדמה מלאה מתבצעים עם מרדים מוסמך בחדר.

מדוע דווקא "חיוך פלוס"? לא אחת תיתקלו במרפאות שיניים שאינן מתפקדות כ"One Stop Shop" – קליניקה שמסוגלת להתמודד עם כל סוגי הטיפולים. הצוות של "חיוך פלוס" עושה הכול, מאבחון רפואי מלא עם מכשירי הדמיית CT ורנטגן ללא עלות, דרך סתימות וטיפולי שורש ועד השתלות מסובכות וטיפולים כירורגיים מורכבים. לרשות הרופאים ציוד רפואי מהמתקדמים בעולם רפואת השיניים, והם מבצעים רק שתלים העומדים בתקן האמריקאי המחמיר של ה-FDA וברמת ההיגיינה והסטריליזציה המחמירים ביותר, כאשר הצוות נעזר בסימולציה קלינית ובסימולציה ממוחשבת.

מכשיר הדמיה, למשל, אינו נמצא בכל מרפאת שיניים. טרם החדרת שתלים יש חובה בביצוע הדמיית CT על ידי הרופא המטפל, רצוי מאוד בסמוך לזמן הטיפול, מאחר שככל שעובר זמן רב יותר מרגע הצילום ועד הטיפול, עלולים להיווצר שינויים באזור השתל המיועד. מרפאה ללא מכשיר הדמיה צמוד תיאלץ להפנות את המטופל להדמיה נוספת במכון הדמיות, כך שאם יש בעיה מתעורר צורך בטיפול נוסף. הימצאותו של מכשיר כזה ב"חיוך פלוס" מאפשר את ביצוע הטיפולים במספר מינימלי של ביקורים.

צוות המרפאה מונה רופאים בוגרי "הדסה עין כרם", אוניברסיטת תל אביב ועוד. הטיפולים נעשים בניהולו של ד"ר בכור משיח, בעל ניסיון מוכח של שנים רבות בהשתלות שיניים שאת לימודי ההשתלות שלו עשה באוניברסיטת תל אביב ובגרמניה. ד"ר משיח הוא שבחר את חברי הצוות בקפידה, מתוך דגש על יכולות אישיות ואנושיות, יושר פנימי ונכונות להקשיב. הוא מבין שתפקיד הרופאים ושאר אנשי הצוות אינו מסתכם במקצועיות, אלא גם בהרכבת התוכנית המתאימה ובהעברת הטיפול בנינוחות המרבית.

ב"חיוך פלוס" מבצעים השתלות שיניים במחירים הוגנים ללא תחרות, פריסת תשלומים נוחה, שיטות טיפול וציוד רפואי מהמתקדמים בעולם.

סובלים מכאבי שיניים? זקוקים לבדיקה שגרתית או לטיפול מורכב לשיקום הפה? השאירו פרטיכם כאן וחזרו לחייך.

    כתבות מומלצות עבורך