אין סיבה להתבייש, אפשר פשוט לטפל- ובקלות

בעיות בתפקוד המיני אינן נחלתם של גברים מבוגרים בלבד, כך שאין ממש סיבה להתבייש. יותר מזה, יש אפילו פתרון חדשני, נטול כאבים ותופעות לוואי, שזוכה להצלחה רבה. על כך, בכתבה שלפניכם.

אין סיבה להתבייש, אפשר פשוט לטפל- ובקלות

זה הסוד שלכם והוא אחד השמורים ביותר. הוא יצר לכם בעיות, אבל אתם ממאנים להשלים. בפעם הבאה יהיה בסדר, אתם חושבים. אף אחד לא מודה, כולם מסרבים לדבר על זה ובכל זאת – הבעיה הזאת פה ולא הולכת לשום מקום. על פי ניתוחים שנעשו בשנים האחרונות בארצות הברית, כ-30 מיליון מתוך כ-120 מיליון גברים בוגרים חווים קשיים. החשבון לא מסובך מדי: אחד מכל ארבעה גברים. מהי התופעה, אתם שואלים? כמובן, הפרעות בתפקוד המיני.

אם בעבר יוחסה הבעיה לאנשי הגיל השלישי, הרי שהיום כבר ברור וידוע כי התופעה היא מנת חלקם של בני כל שכבות הגיל הבוגרות באוכלוסייה. אחרי הכול, לבעיות בתפקוד המיני יש גורמים רבים, מחרדת ביצוע וקשיים פסיכולוגיים ועד קשיים פיזיים.  לפני כשני עשורים  נשברו מחסומים רבים, כאשר כדורים באמצעות מרשם פתרו את הבעיה נקודתית ובהתאם לסיטואציה, אבל בשנים האחרונות ניתן למצוא גם טיפולים טבעיים, שיתרונם הוא בכך שאינם מפריעים לספונטניות הרצויה כל כך. אחד מהם הוא טיפול יעיל באמצעות גלי קול.  

איך זה עובד?

גלי הקול (או גלי הלם) סייעו ועודם מסייעים במשך עשרות שנים בתחומי האורתופדיה, האורולוגיה והקרדיולוגיה. מאחר שהוכחו כמוצלחים בשיפור זרימת הדם ללב, הטיפולים מיושמים בהצלחה גם על בעיות זקפה שנובעות מבעיות בכלי הדם.

על מנת שהפין יתפקד בצורה אופטימלית, זרימת הדם אליו חייבת להיות תקינה. אנשים החולים במחלות לב, סוכרת או דומיהן סובלים מזרימת דם לקויה, מה שיוצר, בין היתר, תנועה לא סדירה של דם לאזור. במסגרת הטיפול נעשה באמצעות גלי הלם המשודרים בעצמה נמוכה, גלי הקול מאפשרים לתאים לשחרר חומרים המעודדים את הגוף לרפא את עצמו באמצעות רקמות חדשות וחזקות יותר. הטיפול גורם להרחבת כלי הדם באזור המטופל, פירוק ההצטברויות בכלי הדם וצמיחה של כלי דם חדשים ובכך מקל על זרימה טובה וחזקה יותר לאיבר.

העיקרון של הזרמת דם עובד גם על הכדורים המוכָּרים, אבל עם אלה יש שתי בעיות. האחת – הם מצריכים תזמון, ובשל כך פוגמים בתחושת הספונטניות וה"הנעה לפעולה". בנוסף, אנשים הלוקים במחלות שונות נרתעים מטיפולים תרופתיים ו/או מוגבלים בנטילת התרופות. לחלק מהאוכלוסייה גם כדורים אלה אינם עוזרים והם זקוקים לטיפולים נוספים. טיפול בגלי קול יעיל, על פי מחקרים, בלמעלה מ-75% מהזמן, ולעתים משחרר לחלוטין מהצורך בתרופות נוספות. הוא אינו כרוך בכאבים ובתופעות לוואי.

בין 2005 ל-2015 נערכו מחקרים על 833 מטופלים. מרבית הנבדקים דיווחו על שיפור, חלקם אף טענו לרמת הנאה וביצוע כפולה.

אם אתם סובלים מבעיות בתפקוד המיני, זה הזמן לבדוק את האפשרות לטיפול באמצעות גלי הלם.

הפיתרון מעבר לפינה, ובפגישת ייעוץ אחת ייתכן שתוכלו לצאת לדרך חדשה.

    כתבות מומלצות עבורך