פלוס בלי מינוס: פלוס קארד, ליהנות מיתרונותיו של כרטיס אשראי גם אם אין לכם חשבון בנק

פלוס בלי מינוס: פלוס קארד, ליהנות מיתרונותיו של כרטיס אשראי גם אם אין לכם חשבון בנק

אין לכם חשבון בנק מסיבות כלכליות או אידיאולוגיות? הימים שבהם הייתם חייבים לחיות במזומן הסתיימו. עם הכרטיס הנטען של פלוס קארד תוכלו לבצע עסקאות טלפוניות או אונליין בארץ ובחו"ל באופן זהה לכרטיס אשראי בנקאי, בלי לחרוג מהסכום שהקצבתם. איך מזמינים? בכמה הקלקות פשוטות.

שימוש בכרטיסי אשראי הוא דבר מובן מאליו עבור רובנו. אין בית עסק שלא מקבל אותם, השימוש בהם נוח ובעידן הדיגיטלי, שבו אפשר לקנות אונליין מוצרים מהקצה השני של העולם, הם בגדר הכרח, מבלי לדבר על הנוחות של תשלום חשבונות באינטרנט בכמה קליקים פשוטים ללא הצורך להגיע פיזית לנקודות מסוימות. כמעט קשה להאמין, אבל על פי ההערכות, לכ-15 אחוז מהאוכלוסייה הבוגרת בישראל אין כרטיס אשראי, ועל פי ידיעה שהתפרסמה ב"מעריב", קרוב למיליון איש חיים בארץ ללא חשבון בנק.

הרוב המוחלט של אלה שאינם מחזיקים בכרטיס אשראי עושה זאת מחוסר ברירה – פשיטת רגל, ניצול מקסימלי של המסגרת בלי יכולת החזר, בגידה כלכלית של בן זוג או קרוב משפחה שרוקנה את החשבון, הליכי הוצאה לפועל ועוד. לפעמים זה קורה גם מבחירה: אנשים שאצבעותיהם היו קלות מדי על הכרטיס והחליטו לחנך את עצמם ופשוט לשלוט בהוצאות בצורה מבוקרת, במקום לשלם חשבון עצום בתחילת החודש.

תהיה הסיבה אשר תהיה, עבור כל מי שאינו מחזיק בכרטיס אשראי נפתחה לאחרונה אפשרות להתנהלות כספית נוחה ביותר: כרטיס פלוס קארד (Plus Card), הכרטיס החוץ-בנקאי היחיד בישראל שמשלב בין כרטיס אשראי למזומן ומאפשר לכם לרכוש בבטחה ובקלות בבתי עסק רבים ובלי לחרוג מהתקציב.

היתרון של כרטיס פלוס קארד הוא בעיקר במעטפת. מחזיק הכרטיס מקבל שירות לקוחות מהשורה הראשונה, אפליקציה חכמה לשליטה וניהול הכרטיס בקצות אצבעותיו מכל מקום ובכל עת, הגנה מלאה על הכסף, אפשרויות מתקדמות כמו שליחת כסף לכרטיס אחר, הטבות שוות ועוד. הכרטיס מהווה תחליף מושלם למזומן, שיקים או כרטיסים חד-פעמיים על סוגיהם.

עדכון בזמן אמת

ב-1966 הוכרז בארצות הברית השימוש הראשון ב-Debit Card – כרטיס בחיוב מיידי שמתבסס על היתרה בחשבון, בניגוד לכרטיס אשראי שבו ניתן לשלם באמצעות מסגרת מוגדלת. לאורך השנים נכנס השימוש בכרטיס מסוג Debit למדינות רבות, אך ישראל לא נמנתה עמן. מצב זה יצר בעיה עבור אלה שלא יכולים לקבל כרטיס אשראי "רגיל" – עד כה הם היו חייבים להסתובב ולהתנהל עם כסף מזומן.

הבעיה במזומן היא חוסר הנוחות המתלווה לשימוש בו – אין אפשרות לשלם בטלפון או אונליין, הכול צריך להתבצע פיזית. יש אפילו עסקים שאפשר לשלם בהם רק באמצעות כרטיס אשראי, כמו חברות תקשורת וטלוויזיה, מלונות, טיסות, השכרות רכב, מנויים לשירותים ואפליקציות שונות ובואו נודה באמת, החזקת כסף מזומן בארנק תמיד מלווה בחששות לאובדן.

פלוס קארד מסיר את הדאגה ומטפל בהכול. זהו כרטיס מאסטרקארד שאותו אתם טוענים מראש וישמש אתכם אך ורק עד הסכום שהוטען. הכרטיס בעצם נותן למחזיקים בו ליהנות מהיתרונות של כרטיס אשראי וכסף מזומן במוצר אחד. פלוס קארד מכובד בכל בית עסק או אתר אינטרנט בישראל ובחו"ל שבו מכבדים כרטיסי מאסטרקארד, כולל כספומטים בארץ ובחו"ל למשיכת מזומנים.

יותר בטוח, יותר מבוקר

בפלוס קארד אין מסגרת אשראי. הטענתם 1,000 שקל? אתם יכולים להשתמש ב-1,000 שקל. בצורה זו ניתן ליהנות מ"חשיבת המזומן" המבוקרת במקום "חשיבת האשראי" הפזרנית יותר. המחזיקים בכרטיס הפלוס קארד נהנים מכל זכויות ההגנה של מחזיקי כרטיס אשראי רגיל, לרבות חסימה והצלת יתרה לכרטיס חדש במקרה של אובדן או גניבה, וכן הגנה מפני עסקאות שבעל הכרטיס לא מזהה בפירוט.

שימוש בפלוס קארד בטוח ומאפשר לכם לפקח על הוצאותיכם בזמן אמת. הלקוחות מקבלים מטרייה נרחבת של הגנות, ובעצם זוכים לליווי צמוד בכל זמן שבו הכרטיס נמצא בארנק. דרך האפליקציה או באתר האינטרנט שתומכים במגוון שפות, אתם יכולים לצפות בסטטוס הכרטיס, לחסום אותו, לצפות בפירוט העסקאות על פילוחיהן השונים, לאתר נקודות טעינה קרובות, לשחזר קוד סודי, לנהל צ'אט עם שירות הלקוחות ללא צורך להתקשר ואפילו להעביר כסף לכרטיס פלוס קארד אחר, פונקציה שאינה קיימת בפורמטים אחרים של כרטיסי אשראי.

מה צריך לעשות כדי להזמין את הכרטיס? לא יותר מדי. מאחר שלא מדובר במסגרת אשראי או בחשבון בנקאי, את כרטיסי פלוס קארד יכול כל אחד בישראל לקבל בהליך הזמנה קל ומהיר. ההנפקה מותנית בזיהוי הלקוח ואישורו בהתאם להוראות בחוק. לאחר קבלת הכרטיס ניתן להטעינו באמצעות העברה בנקאית, הפקדה פיזית של מזומן בנקודה מאושרת ובדרכים נוספות.

אם אין לכם כרטיס אשראי או שאתם פשוט מעדיפים פיקוח הדוק יותר על הכסף, פלוס קארד הוא הפתרון עבורכם. היכנסו לאתר כעת, הזמינו את הכרטיס והתחילו ליהנות מהיתרון המשולב של כרטיס אשראי וכסף מזומן.

הזמנת פלוס קארד