תהיו רציניים: בפטרת הציפורניים מטפלים בקליניקה כרמל

רבים לא נוטים להתייחס לפטרת הציפורניים ברצינות, אבל מדובר במחלה שעלולה לגרום לכאבים, להתפשט לאזורים אחרים בגוף (כמו המפשעה) ולהדביק את הקרובים אליכם. בקליניקה כרמל, רשת המרפאות הוותיקה בישראל לטיפול בפטרת הציפורניים, יעזרו לכם להיפטר מהתופעה באמצעות שיטה חדשנית, וכל זאת לאחר פגישת ייעוץ חינם ועם 7 שנות אחריות על הטיפול

תהיו רציניים: בפטרת הציפורניים מטפלים בקליניקה כרמל

בעיני רבים, פטרת הציפורניים אינה נחשבת לתופעה בעייתית. הם אפילו לא שמים לב לזה, ממשיכים לחיות כרגיל את חייהם, הרי מה שאני לא יודע לא באמת כואב. זו טעות נפוצה, משום שפטרת הציפורניים היא מחלה לכל דבר, שעלולה להתפרץ ברגע אחד ולגרום נזק לטווח ארוך. לעיתים הוא אפילו יהיה בלתי הפיך.

פטרת הציפורניים היא מה שמוגדר "מחלה שקטה", מעצם התפתחותה האיטית שעוברת מתחת לרדאר. היא מכה ברבים, אבל אנשים נוטים להזניח ולא לטפל בה, במיוחד בשל חוסר מודעות לנזקים האמיתיים שלה. זה נכון, לא מדובר פה במחלה מסכנת חיים, אבל פטריה בציפורניים יוצרת זיהום החודר לרגליים או לידיים ונחשבת למחלה מסוכנת במיוחד. ההתפרצות שלה לא מסתיימת רק בשינוי צבע הציפורן, אלא גם משפיעה על חוזקה כאשר הציפורן גדלה ונושרת. היא עלולה לגרום לכאבים ואף משפיעה על הדימוי העצמי, בייחוד כאשר מדובר באנשים צעירים, שטיפוח והופעה חיצונית נמצאים בראש סדר העדיפויות שלהם.

יש מספר טיפולים בפטרת הציפורניים, אך רובם מותאמים לקצב התקדמות המחלה, חלקם גורמים לתופעות לוואי ואינם מתאמים לנשים בהריון או לחולי כבד. ישנם אנשים המאמינים כי שיטה טיפול בשימוש חומרים טבעיים עשויה להביא לסיומה של המחלה. כשהמחלה רק בשלבי ההתחלה ולא מתפשטת, אכן ניתן לטפל בה באמצעות משחות נגד פטריות או באמצעות לק שקוף שנמכרים בבתי המרקחת, כאשר טיפול אנטיביוטי ניתן במקרים מתקדמים יותר (וכולל לעתים קרובות תופעות לוואי). אבל יש שיטה מתקדמת יותר – הטיפול של מרפאות קליניקת כרמל, שמתאים לכלל האוכלוסייה ולא דורש בדיקות דם ומעקב רפואי.

הטיפול במרפאות קליניקה כרמל, רשת המרפאות הגדולה והוותיקה בארץ לטיפולי פטרת הציפורניים בלייזר, מתבסס על חיסול נקודתי באמצעות קרן הלייזר, בשיטה בלעדית ובפיקוח רפואי, עם תוצאות כבר מהטיפול הראשון. שיעור ההצלחות בחיסול המחלה גבוה ביותר ותקבלו גם 7 שנות אחריות.

אוקיי, אז אתם לא מודאגים מפטרת הציפורניים. אבל מה לגבי בני המשפחה? ככל שתאחרו לטפל במחלה, כך תחשפו גם אותם להידבקות, שלא לדבר על תופעה בעייתית אחרת: מעבר של הפטרת לאזורים אחרים בגוף, כמו המפשעה, תופעה שיוצרת חוסר נעימות ומבוכה גדולה. למרות חוסר הרצינות שמגלים רבים וסדר העדיפויות הנמוך שבו הם שמים את המחלה, יש לדאוג לה בהקדם, לקבוע בקליניקה כרמל פגישת ייעוץ בחינם ולטפל בה.

רמי גינת הוא אחד הלקוחות שטופלו בקליניקה כרמל. "מאז השירות הצבאי שלי בשנת 1977, אני סובל מפטרת הציפורניים ברגליים", הוא מספר, "בהתחלה מקווים שזה פשוט יעבור לבד ושזו בכלל לא פטרת. אחרי מספר שנים, כשכל הציפורניים כבר נגועות, מתחילים לנסות את כל שיטות הטיפול שהחברים ממליצים: שטיפת הרגל במלבין כל ערב, מריחת כל מיני משחות פלאים, ועוד, אבל כלום לא עזר". לפני מספר שנים ערך רמי טיפול שארך כשנה, ובמסגרתו ביקר במרפאה למשך מספר דקות פעם בחודשיים. "לא האמנתי, אבל זה פשוט עבר", הוא מספר בהתלהבות.

גם ברוריה שוורץ עברה את הטיפול: "מזה שנים אני נמנעת מללכת עם סנדלים  וכפכפים בקיץ בגלל הפטריות בציפורניים. לאחר זמן רב, היום אני מרשה לעצמי ללכת עם כפכפים פתוחים. רכשתי מספר זוגות ואני לא מורידה אותן מרוב שמחה והתרגשות, מכך שאני יכולה שוב להלך באופן חופשי וללא חשש".

אם גם אתם סובלים מפטרת הציפורניים, אל תזניחו את המחלה.

פנו אל אחת ממרפאות קליניקה כרמל הפרוסות בכל רחבי הארץ - חיפה, הקריות, נתניה, נהריה, ראשון לציון, ירושלים, אשדוד, הרצליה ותל-אביב.

במרפאה יאבחנו את סוג הפטרייה ואופן הטיפול, וכל זאת דרך ייעוץ חינם ו-7 שנות אחריות על הטיפול.

    כתבות מומלצות עבורך