למנוע את התאונה הבאה זה בידיים שלך: הכירו את Movon, המערכת המתקדמת ביותר למניעת תאונות דרכים

365 הרוגים ולמעלה מ-24 אלף פצועים בשנה. הדרך להפחית את תאונות הדרכים היא התקנת מערכת הבטיחות המתקדמת והיעילה ביותר. עם הטכנולוגיה של Movon הנוסעים לצדכם, ילדיכם וכמובן אתם זוכים להגנה מוגברת. הבונוס: זה לא יעלה לכם כסף

למנוע את התאונה הבאה זה בידיים שלך: הכירו את Movon, המערכת המתקדמת ביותר למניעת תאונות דרכים

המלחמה בתאונות דרכים נמצאת כבר מספר עשורים בצמרת סדרי העדיפויות של מדינת ישראל. על פי דו"ח של עמותת "אור ירוק", ב-2017 נהרגו 365 אנשים בכבישים (אחד ביום) ונפצעו למעלה מ-24 אלף, יותר מ-2000 בחודש. המשימה רק הופכת לקשה יותר עם התפתחות הרגלים "מודרניים" שיוצרים הסחות דעת, כמו שימוש בסמארטפון ושליחת מסרונים בזמן הנהיגה. כחלק מהניסיון להגביר את תשומת הלב והמודעות בכביש, חדרו בשנים האחרונות לתודעה המערכות למניעת תאונות דרכים, שבאמצעות טכנולוגיות מתקדמות מאפשרות לנהגים להיות ערניים יותר, מוגנים יותר, מדויקים יותר ולקבל את ההחלטה הנכונה ברגע הנכון. הדבר המדהים הוא שזה כמעט לא עולה לכם כסף.

Movon היא המערכת המתקדמת ביותר למניעת תאונות דרכים, והתקנתה יכולה להציל את חיי משפחתך ולמנוע את התאונה הבאה.

ביטחון על הכביש – והרבה יותר מזה

מערכת Movon מספקת שלל התרעות מפני הסכנות הצפויות בכביש, כגון: אי שמירת מרחק, סטייה מהנתיב והתנגשות אפשרית ברכבים על הכביש, ברוכבי אופניים ורכבים דוגלגליים או בהולכי רגל. מעבר לטכנולוגיה הזאת, למערכת יש שלושה יתרונות בלעדיים, חשובים לא פחות: מצלמת דרך מובנית המתעדת ומקליטה את מהלך הנסיעה, התרעה קולית מפני שכחת ילדים ברכב ו-Wake Up Call, התרעה על הרכב מלפנים.

מערכת Movon מצוידת במצלמה המותקנת על השמשה הקדמית ומשלבת מצלמת דרך (DVR) המתעדת ומקליטה את כל מהלך הנסיעה. באמצעות סריקה של תוואי הכביש במהלך הנסיעה, המערכת מתריעה ומסבה את תשומת לבכם בעזרת התרעות קוליות ווויזואליות וכוללת אופציה להקלטה קולית של פנים הרכב ואופציה להתקנת מצלמה פנימית נוספת בחלון האחורי, על מנת לתעד את המתרחש באחורי הרכב. השימוש במצלמות דרך הפך לפופולרי בשנים האחרונות, גם משום שהן מספקות תיעוד הכרחי במקרים של תאונה, ו-Movon היא היחידה המספקת מצלמה כזו כחלק אינטגרלי ממערכת ההתרעות הכללית.

הפונקציה הבלעדית הנוספת של Movon היא ההתרעה נגד שכחת ילדים ברכב, טעות פטאלית שגובה חיים במיוחד בימי הקיץ. רגע אחד של חוסר תשומת לב עלול להוביל לכך שילדכם יישאר ברכב. מערכת דוברת העברית של Movon תזכיר לכם לבדוק לפני כל כיבוי של הרכב שלא שכחתם בו את היקרים לכם.

פונקציה ייחודית נוספת של Movon היא Wake Up Call, "קריאת השכמה" שבעמידה בפקק או ברמזור מסבה את תשומת לבכם לתזוזת הרכב מלפנים וחוסכת לכם על הדרך גם צפירות זירוז של נהגים עצבניים מאחור.

בשל החשיבות והמענה לצורך קיומי של הנהגים באשר הם, גם משרד התחבורה נרתם והתגייס למהלך, והוסיף ערך בכך שתקצב החזר הכספי בשווי 1,500 שקל בחידוש רישיון הרכב ( הטסט השנתי) לכל מי שיתקין מערכת העשויה למנוע את התאונה הבאה. המשמעות: מחזירים לכם כסף, ויחד עם ההנחה בפוליסת הביטוח (בהתאם למדיניות חברת הביטוח), תקבלו את המערכת המתקדמת בחינם. יש לזכור שמבצע זה מוגבל בזמן וכל הקודם זוכה.

בנוסף, לקוחות שיתקינו את מערכות MOVON  יקבלו שלוש שנות אחריות ויכולים ליהנות מהתקנה בבית הלקוח או במקום העבודה, מה שיקנה להם חיסכון נוסף של זמן וכסף.

אל תשחקו עם החיים שלכם ושל המשפחה שלכם. עם שלוש שנות אחריות, ערכים מוספים לנוחיות הנהיגה, החזר של 1,500 שקל והנחה על פוליסת הביטוח, אתם במרחק שיחת טלפון אחת מבטיחות מוגברת על הכביש. התקשרו כבר עכשיו *8375 והתקינו את Movon, המערכת המתקדמת למניעת תאונות דרכים

כתבות מומלצות עבורך