להתחיל טוב: "מילה טובה" – ערכה סטרילית לברית מילה

מצפים לבן? כדאי לחשוב גם על ברית המילה. ערכת "מילה טובה" מכילה כלים סטריליים מנירוסטה רפואית חד פעמית, שבאמצעותם יוכל המוהל לבצע את הטקס עם סיכון מינימלי לזיהומים. לפחות דאגה אחת כבר יורדת לכם מהראש

להתחיל טוב: "מילה טובה" – ערכה סטרילית לברית מילה

הציפייה ללידה ארוכה ורוויית מתחים, והתגמול בסיומה הוא הפרס הגדול ביותר שאפשר לבקש. אם אתם מצפים לבן, אתם כבר יודעים שזמן קצר לאחר שייוולד תערכו אירוע מרגש נוסף. האופטימיות והאופוריה מהולות במתח רב מסיבות מובנות – אחרי הכול הבן שלכם, שבקרוב יגיח לעולם, עומד לעבור הליך של ברית מילה.

רבים בציבור אינם מודעים לניואנסים הקטנים, אבל ברית מילה היא תהליך שיש בו סיכון. גם אם המוהל שבחרתם בעל ניסיון ומוניטין, אינכם יודעים באילו כלים הוא משתמש ומהי מידת החיטוי שעברו לפני ביצוע הפעולה. כדי להפחית מהמתח וכאב הראש, ספקו אתם למוהל את הכלים הסטריליים. ערכת "מילה טובה" יכולה לעזור לכם להפיג חלק מהמתח ולהתכונן לאירוע בראש שקט יותר.

מהי "מילה טובה"?

"מילה טובה" היא ערכת ברית מילה סטרילית המכילה כלים חדשים מנירוסטה רפואית, המיועדים לשימוש חד פעמי. הערכה מכילה את כל הדרוש למוהל או הרופא לביצוע הברית, ומאושרת רפואית והלכתית על ידי הוועדה לפיקוח על המוהלים של משרד הבריאות והרבנות הראשית. השימוש בערכה מסיר את החשש ומונע סיבוכים והידבקות התינוק במחלות זיהומיות כתוצאה מחשיפה לכלים שאינם סטריליים. צריך לזכור כי שימוש בסכין מחוטאת באלכוהול אינו בטוח, וכך גם אם הסכין בלבד היא סטרילית אבל שאר הערכה לא. זיהומים רבים קלים, אמנם, אך עדיין מצריכים טיפול אנטיביוטי וחוסר נעימות גדול לרך הנולד ולהורים.

מדוע דווקא אנו צריכים לרכוש את הערכה?

זה הרי לא נשמע הגיוני. לגנן לא תביאו את המזמרה ולשיפוצניק לא תרכשו ארגז כלים. מדוע, אם כן, אתם אלה שצריכים לספק למוהל את כלי העבודה שלו?

על פי הנחיות הוועדה לפיקוח על המוהלים, כל מוהל או רופא חייב לבצע את ברית המילה עם סט כלים שעבר עיקור במכשיר אוטוקלב לפני כל ברית. מאחר שעלותו של המכשיר יקרה, הוא לא נמצא ברשות כל המוהלים והרופאים, שלא לדבר על הלו"ז הצפוף, מספר בריתות ביום, שמקשה על האפשרות לעשות זאת. במקרים אלה נעשה חיטוי מקומי של הכלים על ידי אלכוהול. זהו חיטוי לא מספק ומסוכן. לכן, כדי להבטיח שבנכם לא יסבול מזיהומים מומלץ וזוהי זכותכם לרכוש את ערכת "מילה טובה" ולתת אותה למוהל.

מה מכילה הערכה?

ערכת "מילה טובה" מגיעה עם הכלים הנחוצים לקיום ברית מילה  – כלים מנירוסטה רפואית לשימוש חד פעמי, יחד עם אמצעי הגנה וחיטוי למניעת העברת חיידקים וזיהומים.

כשזה מגיע לבריאות הבן הטרי שלכם אסור להתפשר. ערכת "מילה טובה" זכתה להמלצות מטובי הרבנים והרופאים בישראל. מצפים לבן? רכשו כבר עכשיו את הערכה והתכוננו לברית המילה בראש שקט

כתבות מומלצות עבורך