להרים את הראש: HairUp, הפתרון הטבעי למניעת נשירת שיער

לא תמיד אפשר להצמיח שיער שנשר, אך את הנשירה אפשר למנוע.
חושבת שניסית הכול ולא הצלחת למנוע את הנשירה? כנראה שעדיין לא ערכת היכרות עם HairUp, תכשיר טבעי ללא תופעות לוואי המאושר על ידי משרד הבריאות הישראלי והרשויות ביפן. HairUp סייע במשך למעלה משני עשורים לרבבות נשים. סובלת מנשירת שיער? נשאר לך שיער על המברשת? יש פתרון – והוא מוגש על ידי צמחי מרפא.

להרים את הראש: HairUp, הפתרון הטבעי למניעת נשירת שיער

נשירת שיער היא תופעה מטרידה בכל רחבי העולם. נשים רבות מכירות היטב את הסיטואציה שבה הן רואות כמות מדאיגה של שיער שנותר על המברשת, שמלווה במבט מודאג ובהרהורים על העתיד.

איבוד שיער נשי נגרם מסיבות רבות כגון לחץ ומתח נפשי, אכילה לא סדירה, ירידה במשקל, מחסור בחלבונים ובברזל, חוסר איזון בבלוטת התריס, שינויים הורמונליים, שימוש והפסקת שימוש בגלולות למניעת הריון ועוד. גורמים אלו פוגעים במחזור השערה ובכך גורמים לנשירת שיער מוגברת וכמו כן משפיעים לרעה על נפח הזקיק ולירידה בקוטר השערה ועובייה. תהליך זה יכול להתחיל כבר בגילאי העשרים אולם הוא נפוץ במיוחד החל משנות ה 40.

ענף האסתטיקה מציע מגוון רב של טיפולים, מכשירים ותכשירים למניעת איבוד השיער וההתקרחות. אז מה מייחד את HairUp, שפיתח המדען שמואל גונן? התשובה הקצרה היא: התכשיר טבעי, בטוח לשימוש ויעיל כפי שנצפה במחקר קליני והשימוש חיצוני בלבד. אבל כדי להבין מדוע הוא כל כך יעיל, יש לרדת לעומקם של הפרטים שהופכים את HairUp לאחת הדרכים הטובות ביותר למניעת נסיגת שיער בכלל ואצל נשים בפרט.

מה זה HairUp?

HairUp הוא תכשיר שיער לשימוש חיצוני במריחה על הקרקפת, המורכב מחומרים פעילים שמקורם במיצוי של צמחים ומאושר על ידי משרד הבריאות לנשים ,גברים וילדים. התכשיר בולם את הנשירה ומעודד הצמחת שיער חדש, כל עוד הזקיקים עדיין חיים. הוא משפר את מרקם השיער וחיוניותו ומעבה את השיער.

מחזור השערה נשלט על ידי הורמונים וגורמים מקומיים המאיצים את גידול השערה, הם מיוצרים הן בתוך והן בסמוך לשורש השערה. בתגובה לשינויים סביבתיים מופרשים חומרים הפוגעים במחזור השערה ונפח הזקיק.

ב-HairUp יש שילוב מדויק של מספר צמחים, המכילים חומרים המנטרלים את השפעת החומרים המזיקים באזור שורש השערה. באמצעות HairUp ניתן למנוע את הפעילות המזיקה של הגורמים הללו. בנוסף, ישנן תמציות צמחים המגבירות את ההזנה לשורש הזקיק. התמציות מוגדרות כבטוחות לשימוש על ידי מועצת מוצרי הקוסמטיקה האמריקאית (CTFA) .

רוצים למנוע נשירת שיער בשיטה טבעית ומוכחת?

התקשרו

מדברי עירית: "תודה שהצלתם לי את השיער! המילים אינן נותנות את מלוא הנפח והתודה להם אתם ראויים יחס חם, לבבי, אנושי, ישנה רצינות, ידע ומקצועיות. משהו מאוד הגון, שלדאבוני די פס מן העולם."

"במשך שנתיים חשבתי שאני עומדת לאבד את השיער שלי" אומרת לאה, אחת המטופלות ב HairUp. "המאמצים (למצוא פתרון) גברו ומשלא הצליחו גבר התסכול. הייתי בטוחה שזהו אבל טעיתי וטוב שכך. ניתן לראות את השינוי לאחר הטיפול שעשיתי. תודה שהייתם שם, בשבילי ובשביל עוד הרבה אנשים"

עירית ולאה לא לבד.

נשים רבות שטופלו במכון לשיפור השיער ראו שיפור משמעותי לאחר שכבר כמעט הרימו ידיים. "המצב שלי היה מייאש", מוסיפה שושי, "השיער היה דליל מאוד, אבל חודשיים אחרי תחילת הטיפול כבר זכיתי לראות תוצאות". ע' בת ה-17 חלתה באלופציה אראטה, תופעה של איבוד שיער פתאומי בלי תסמינים. "לאחר פחות משנה של טיפולים ומשחות התופעה נעלמה, ולא רק שאין זכר לקיומה, השיער שצמח חזק ובריא. תודה שהצלתם לי את השיער", מסכמת ע'.

בכל שנה מגיעות עוד ועוד נשים למכון לשיפור השיער ומגלות מחדש את התקווה שאיבדו בעקבות טיפולים אחרים.

תגובות אלו ועוד תגובות של נשים רבות ניתן למצוא באתר www.shmuel-gonen.com

יותר טבעי, יותר יעיל

HairUp פותחה על ידי המדען שמואל גונן, שב-1990 ייסד את המכון לשיפור השיער. גונן, מוסמך למדעים של האוניברסיטה העברית בירושלים. ייסד את המסלול להוראת צמחי מרפא לרופאים ורוקחים באוניברסיטה העברית , שימש ראש פורום טכנולוגי במכון לחיזוי טכנולוגי של אוניברסיטת תל אביב. חבר באגודת נאמני מכון ויצמן למדע. עוסק ב-30 השנים האחרונות במחקר ובפיתוח תכשירים רפואיים וביולוגיים ובמיוחד פיתוח תכשירים טבעיים על בסיס צמחי מרפא. HairUp רשום על שמו של שמואל גונן במדינות רבות.

עם הצלחה של יותר מ-30 שנה לא מתווכחים. גם אם ניסיתן תכשירים וטיפולים רבים, אל תאמרו נואש. מאבדת שיער? מקריחה? הגיע הזמן ליצור קשר עם המכון לשיפור השיער של שמואל גונן ולהתחיל בטיפול הטבעי היעיל והבטוח של HairUp.

רוצים למנוע נשירת שיער בשיטה טבעית ומוכחת?

התקשרו

כתבות מומלצות עבורך