פרץ בשְעַרה: הפטנט הישראלי הזה למניעת התקרחות שיפר את איכות חייהם של אלפי אנשים

לכל אחד ואחת מגיע ראש מלא שיער, שופע ומלא. אולי גם אתם חלק מרבים אשר סובלים מהידלדלות שיער, נשירת שיער, התקרחות ושאר בעיות הגורמות לכך שהשיער שלכם – גברים ונשים כאחד – כבר ממש לא נראה ומתנהג כמו פעם ולא כמו שאתם רוצים. הגיע הזמן שתצטרפו להצלחה – איך אתם שואלים? הכירו את מכשיר ה-Hairegen Classic שיסייע לגופכם לעבות את השיער ואף יצמיח לכם שיער חדש נוסף, וכל זאת בעזרת טיפול של מספר דקות ביום ועם הבטחה להחזר כספי בהיעדר תוצאות.

איך מהפכת Hairegen החלה?

בשנות התשעים החל פרופ’ דב אינגמן, מרצה בעל שם לפיזיקה גרעינית בטכניון, לאבד את שיער ראשו. הנסיגה ההדרגתית לא עצרה, ובתוך מספר שנים היה פרופ’ אינגמן קירח כמעט לחלוטין. באנקדוטה הזאת מסתתר סיפור שגרתי ולא ייחודי. אחרי הכול, כ-90 אחוז מהגברים וכ-45 אחוז מהנשים סובלים לאורך חייהם מהתדלדלות השיער כתוצאה מירידה בכמות ובצפיפות שיער הקרקפת. פרופ’ אינגמן, כמו רבים אחרים, פשוט נכנס לסטטיסטיקה, אלא במקרה שלו הוא החליט לצאת ממנה, בכוחות עצמו.

הסיבות לדלילות שיער, נשירה והתקרחות רבות ומגוונות. לגנטיקה יש השפעה מרובה אך ישנם גם גורמים רבים אחריםהתדלדלות השיער היא תהליך שמוביל פעמים רבות להתקרחות מלאה, מאחר שבמהלכו מצטמקים כלי הדם המזינים אותו, העור הופך לדק יותר ונוצר מחסור משמעותי בהזנה ובחמצן, גורמים הכרחיים להצמחת שיער בריא. השיער הטבעי מתנוון בהדרגה ומתחלף בשיער דק, פלומתי ונטול פיגמנטים, עד שזקיק השערה מתנוון והצמיחה נפסקת לחלוטין. תכשירים ותרופות למניעת התקרחות כבר היו קיימים, אבל סיפקו פתרון חלקי למדי.

הסובבים נדהמו: איך השיער חזר לראש?

ב-2007 החל פרופ’ אינגמן לחקור את הנושא. הוא חיפש פתרון טכנולוגי, מצא אותו והציג לראשונה את חזונו לפיתוח מוצר שיפעל להחזרת החיות והתפקוד של זקיקי השיער הרדומים. הוא עבד על מכשיר, שימש כנסיין הראשון בפיתוחו וכעבור מספר חודשים נדהמו מכריו והסובבים אותו: שיער חדש החל לצמוח על ראשו. הניסוי המוצלח הזה עורר עניין בקרב משקיעים רבים, אינגמן ייסד יחד עם אנשי מדע, פיתוח וניהול את “פילוג’יקס”, שפיתחה את  Hairegen Classic – מכשיר המשפיע על הגורמים העיקריים של ההתקרחות ומסייע לשיקום הקרקפת וזקיקי השיער. פיתוח המכשיר מבוסס על מחקרים רפואיים מתחום הדרמטולוגיה (רפואת העור) ומאושר על ידי משרד הבריאות.

ב-2010 חולק אבטיפוס ראשון של ה– Hairegen לעשרות גברים ונשים שסבלו מדלילות בשיער, התקרחות או נשירה מוגברת. התוצאות היו משמחות: הנסיינים הצמיחו שיער חדש בקצב מהיר יותר באזורים מדוללים, הקרקפת שלהם הפכה לעבה וגמישה יותר ומרביתם דיווחו על שיפור מהותי ככל שהמשיכו להשתמש. “פילוג’יקס” המשיכה  לבחון את הטכנולוגיה על מאות משתמשים נוספים, עד שלבסוף פותח המוצר המסחרי בעל הגנת פטנט לשימוש ביתי כפי שהוא היום, עם אישור ממכון התקנים הישראלי לעמידה בתקני בטיחות מחמירים שגם עומד בתקן האירופאי .CE המכשיר פועל בצורה מקומית וישירה ומייצר תגובה מהירה ללא תופעות לוואי, ובזכות הצלחתו הפכה “פילוג’יקס” לחברת סטארטאפ.

שלוש פעולות, תוצאה מוצלחת אחת

המכשיר נוח וידידותי לשימוש, ומשלב שלוש פעולות בכל טיפול: פעולה חשמלית, פעולה ביוכימית ופעולה מכאנית

 • הפעולה החשמלית מתבצעת באמצעות הדסקיות שבראש הידית, המזרימות מיקרוזרמים (זרמים בעוצמה נמוכה ובלתי מורגשת למשתמשים) כדי לעורר את הזקיקים והעור להתחדשות. המכשיר למעשה מעיר את זקיקי השערה לחיים ומפעיל את מנגנוני הריפוי הטבעי של העור

 • הפעולה הביוכימית המכשיר מזין ישירות את עור הקרקפת בכמות קטנה ומבוקרת של יוני אבץ ונחושת – דסקיות המכשיר מצופות באבץ ונחושת ומחדירות אותם באופן ממוקד לאזור המטופל. חומרים אלו מוכרים כמדכאים של הורמון DHT אשר מהווה גורם מהותי בניוון זקקי שיער ודילול שיער.

 • הפעולה המכנית היא בעצם עיסוי הקרקפת באמצעות אלפי נקודות לחץ זעירות, שבשילוב עם מנגנון רטט מיוחד ממריצות את זרימת הדם לאזור המטופל. זה מעודד ריפוי טבעי לעור הקרקפת ומשפר את צמיחת השיער.

שימוש יומיומי פשוט וקל של מספר דקות במכשיר המהפכני Hairegen Classic מעורר את זקיקי השיער הרדומים, מחזק את זקיקי השיער, ממריץ אליהם דם ומשקם את כלל המערכות התומכות בהצמחה מחודשת של שיער. פעולה חוזרת זאת גורמת לשיער “להיוולד מחדש”

הכרה מדעית ביעילות הטיפול באמצעות הריג'ן

חשוב מאוד לציין כי הריג’ן קלאסיק לא רק מקבל המלצות ותוצאות מעולות מאלפי מטופלים ונסיינים בישראל וברחבי העולם. לאחרונה המכשיר פורץ הדרך והידידותי למשתמש הזה זכה להכרה מדעית חשובה וברורה – זה באמת עובד!

מחקר שפורסם בכתב העת המדעי MADRIDGE ואשר בוצע ע”י שלושה דרמטולוגים (רופאי עור) מובילים מצא שיפור מוכח וניכר של עשרות אחוזים בממוצע בכמות ובעובי השיער החדשבגברים ונשים, אשר השתמשו במשך מספר חודשים במכשיר Hairegen Classic. המחקר המדובר בוצע על קבוצה של 289 גברים ונשים שסבלו מדלילות שיער והתקרחות ברמות שונות של חומרה.

החזר כספי בהיעדר תוצאות!

ב ”דימדיקו טכנולוגיות רפואיות”, המשווקת של המכשיר בארץ ובעולם, מבטיחים שיפור של 30 אחוז בתוך ארבעה חודשים למשתמשים שיתחייבו לתנאי השימוש ושעברו בדיקת התאמה ללא עלות.  הבדיקה הנקראת ‘טריקוסקאן’, הינה אמפירית. במהלכה מצלמים, מודדים ומתעדים את כמות ועובי השיער בנקודה קבועה בראש. לאחר ארבעה חודשים מתבצעת בדיקה חוזרת באותה נקודה בקרקפת. גברים ונשים שעמדו בתנאים (נתוני השימוש נשמרים בזיכרון המכשיר, כך שיש מעקב)  ולא הגיעו לתוצאה השיפור המינימלית בכמות ובעובי השיעריכולים להחזיר את המכשיר ולקבל את מלוא כספם בחזרה. אגב, מה קורה אם פישלתם פה ושם? זה בסדר, כולנו בני אדם. המשתמשים מחויבים לשימוש תקין של 80 אחוז מתכנית הטיפול, כך שיש מקום לטעויות.

כך שממש אין מקום להתלבט או לפחד! אתם מקבלים מוצר מוכח מדעית, אשר עבד כבר על אלפי אנשים בישראל ובעולם, ללא תופעות לוואי ועם טכניקת שימוש פשוטה ביותר שלוקחת לכם רק מספר דקות ביום. התוצאות לא תואמות את מה שהובטח לכם? קבלו את כספכם בחזרה, פשוט כך, בלי בעיות ובלי אותיות קטנות.

יתרונות השימוש במכשיר Hairegen Classic להצמחה מחודשת של שיער טבעי

 • הריג’ן הוא הפתרון היחיד להתקרחות והידלדלות שיער המציע החזר כספי מלא במקרה של אי הצלחה – מוגדר בכתב ההתחייבות בעת רכישת המכשיר.

 • הטיפול אינו פולשני, והוא קל מאוד ליישום באופן עצמאי, במיטה, מול הטלוויזיה וכדומה.

 • טיפול מקומי התוקף את הבעיה במקור שלה, אין השפעה על מערכות אחרות בגוף.

 • התוצאות מוכחות מדעית במחקרים עם אלפי מטופלים שראו תוצאות מעולות וברות קיימא.

 • אין צורך להגיע למרפאה כדי לעבור את הטיפול – רק מגיעים לבדיקת התאמה ראשונית ולבדיקת מעקב והצלחה אחרי כ-4 חודשים.

 • טיפול בהתקרחות והידלדלות שיער המטפל באמת בשורש הבעיה, עם שלושה מנגנוני טיפול הפועלים יחד באינטגרציה מושלמת לקבלת תוצאות אופטימליות וארוכות טווח.

 • אפליקציה תומכת חינמית המקלה על ביצוע הטיפולים בבית ומאפשרת בקרה ושליטה טובה יותר של המטופל בתהליך

 • אין תופעות לוואי כלל – חוץ מתופעת הלוואי הרצויה של צמיחה מחודשת של השיער שלכם!

 • אישור משרד הבריאות – כן, גם כאן אתם יכולים להיות רגועים, השימוש במכשיר עבר את התקנים המחמירים של משרד הבריאות והוא בטיחותי בהחלט.

 •  

יעילות מוכחת, טיפול חיצוני נוח וללא תופעות לוואי והתחייבות להחזר כספי מלא בהיעדר תוצאות – למה אתם מחכים? צרו קשר 

רוצים למנוע התקרחות ?

השאירו פרטים ונציג חברת DIMEDICO יחזרו אליכם בהקדם

  גלילה לראש העמוד
  דילוג לתוכן