עולים לרגל: ההמצאה שניצחה את הפלטפוס אצל ילדים ומבוגרים

פלטפוס / רגל שטוחה, היא תופעה שכיחה ביותר שפוגעת בכל שכבות האוכלוסייה. עם הטיפול הייחודי והחדשני של "ברק אורטופדיה", מכון אורטופדי האחראי ליותר מ- 15 המצאות ייחודיות לפתרון בעיות אורתופדיות ואין ספור שיקומים רפואיים, תוכלו להרגיש ולהיווכח כיצד הפלטפוס מתיישר כבר מהצעד הראשון. לא מאמינים? בואו להדגמה אישית כיצד הפלטפוס מתיישר מהצעד הראשון ללא התחייבות וללא תשלום

לבעיות רפואיות רבות יש שמות מסובכים, אבל פלטפוס היא תופעה שקל להסביר, מאחר שהיא נגזרת כבר מהשם שלה –Flat foot (באנגלית) – כף רגל שטוחה. ההערכות הזהירות מדברות על אחד מכל ארבעה אנשים עם רגל שטוחה, כלומר 25% מהאוכלוסייה. מה זה אומר? בעיקר שההסתברות לסבול מכאבים כתוצאה מהפלטפוס גבוהה. אם אתם כבר סובלים מכאבים, "ברק אורטופדיה" הוא המקום הנכון לטפל בבעיה, החל מהשלבים המוקדמים להעלמת הכאבים ולמניעתם.

צפו בסרט הקצר לקבל מידע על הטיפול החדש

לחלק מהאנשים יש נטייה להתעלם  מהפלטפוס, במיוחד אם הוא נמצא בשלביו הראשוניים- ללא כאבים.  יש לזכור שבכל גופנו ובמיוחד ברגליים, שחיקת הסחוס בין העצמות בגלל הפלטפוס רק תוביל לפגמים חמורים יותר וככל שהזמן עושה את שלו כך גדלים הנזקים והכאבים. פלטפוס קל ביותר לאבחון – פשוט מביטים במראה על כפות הרגליים. אם מנח כף הרגל מוטה כלפי פנים והיא שטוחה, זה פלטפוס. במקרים קיצוניים ימליצו חלק מהרופאים על ניתוח, אבל הפתרון לפלטפוס בכל שלביו נמצא ב"ברק אורטופדיה" ועשוי לשחרר אתכם משולחן הניתוחים.

יהושע ברק הוא טכנאי אורתופדיה עם ניסיון של יותר מ-30 שנה. במרוצת חייו הוא המציא למעלה מ-15 שיטות טיפול חדשניות לבעיות אורתופדיות שהצילו והקלו על חייהם של רבים, בהן גם שיטה ייחודית לתיקון ויישור הפלטפוס. מדובר במדרס שהבסיס, היסוד והמבנה שלו בנויים בצורה שונה לחלוטין מהקיים והמוכר ברפואה. "אני קורא לזה תומך פלטפוס / מדרס, שהבסיס שלו שונה לחלוטין ממה שהיה עד היום", מסביר ברק, "ברגע שעומדים והולכים עליו הרגל מתיישרת כבר בדריכה הראשונה. המרווח בין העצמות נפתח, הכאבים חולפים והפלטפוס הופך להיסטוריה.

מגן כף הרגל בהתאמה אישית לפלטפוס הוא מוצר החזק יותר ממשקל הגוף. מטרתו- להחזיר את מפרקי העצמות בכף הרגל למצב תקין. על ידי כך נוצרת חלוקה נכונה של משקל הגוף והלחץ הנוצר בין העצמות (הסחוס), כשבזמן מאמץ חלוקת המשקל נעשית על שטח פנים גדול, כך שכל שטח סופג לחץ קטן. "אנו מונעים את הנזקים העלולים להיגרם בעקבות מנח כף הרגל, ומתקנים את מנח העצמות לאלו הסובלים מכאבים", מוסיף ברק. "שינוי המנח בין העצמות גורם למניעת נזקים לבעלי הרגל השטוחה. לאלה הסובלים כבר מכאבים בשל הנזק, תיקון הזווית בין העצמות מונע את הכאבים ואת החמרת המצב בעתיד ולאלו שלא סובלים שיטה זה מונעת את הופעתם".

צפו בסיפורי ההצלחה

אם אתם או ילדיכם סובלים מפלטפוס, אין צורך "להמר" על שיפור בעתיד, שכן כבר ביציאה מ"ברק" תרגישו בהבדל. "מי שמגיע אליי עובר בדיקה של מבנה הרגל", מסכם ברק, "אני מסביר על הנזקים שנגרמים במשך השנים, מראה דגם של ההמצאה שלי ומעמיד את המטופל על דגם המדרס הייחודי. הוא מיד רואה איך הרגל מתיישרת, חוזרת למצבה הטבעי והפלטפוס נעלם". ההדגמה וההוכחה נעשים כבר בפגישה הראשונית ללא תשלום וללא התחייבות.

אז אם אתם או בני משפחתכם סובלים מפלטפוס, קבעו פגישה במכון של "ברק אורטופדיה" ועברו אבחון, הסבר והדגמה ללא תשלום. ההקלה תושג כבר בצעד הראשון.

    כתבות מומלצות עבורך