סובלים מדורבן בכף הרגל? הפטנט הזה ריפא אלפי אנשים וגם אתם יכולים לנסותו, חינם וללא התחייבות

הוא נוסה בהצלחה על אלפי מטופלים, עבר בהצלחה מחקרים רפואיים והפך לפטנט רשום בישראל ובארה"ב. המדרס החדשני לרגל יעלים לכם את הכאב בעקב כבר בצעד הראשון. לא מאמינים? נסו בעצמכם, ללא התחייבות וללא תשלום

אם אתם חשים בכאבים בעקב כף הרגל, ייתכן מאוד שאתם סובלים מדורבן. בין אם לא שמעתם על התופעה בעבר ובין אם הייתם מודעים לה ולא הצלחתם לטפל כראוי, דורבן וכאבים בעקב הן בעיות שכיחות מאוד. כעשרה אחוזים מהאוכלוסייה סובלים מכך, אך שימוש במדרסים קונבנציונליים מניב הצלחה חלקית בלבד.

כדי להיפטר מהכאבים, יש לנסות את הפטנט החדש של "ברק אורטופדיה". טיפול חדשני באמצעות מדרסים שבסיסם והמבנה שלהם שונה לחלוטין ממה שמוכר בעולם הרפואי, ואותו אתם יכולים לנסות ללא תשלום וללא התחייבות. במשך למעלה מ- 30 שנה נרשמו כבר פטנטים רבים על שיטות הריפוי של "ברק". השיטה לסובלים מדורבן זכתה, כמו קודמיה, לשבחים רבים, לאחר שעברה מחקרים רפואיים בבתי חולים ונוסתה בהצלחה על אלפי מטופלים שבעייתם נפתרה לחלוטין. הפטנט רשום לא רק בישראל אלא גם בארה"ב.

צפו בסרט הקצר לקבלת מידע מהם הכוחות הגורמים לכאב בעקב שחייבים לבטל

לפני הכול, בואו נדבר לרגע על דורבן. בכף הרגל שלנו יש רצועה שנקראת "פלאנטר פסייה" שמחוברת מאזור האצבעות עד עצם העקב. קשת כף הרגל שלנו עולה ויורדת בכל צעד שאנו עושים והרצועה נמתחת ומותחת את החיבור לעצם העקב. מאחר ואנו מבצעים צעדים רבים בכל יום, נוצרים קרעים באזור החיבור שכתוצאה מהם נוצרת דלקת. הגוף שולח חומרים למקום הדלקתי ולדאבוננו גדל השפיץ בעקב הנקרא "דורבן".

בצילום כף הרגל נראית בליטה גרמית היוצאת מעצם העקב. כאומר 10% מאוכלוסיית העולם תסבול מדורבן בעקב/כאבים בעקב. בשורה התחתונה כל אדם שצועד על רגליו עלול לסבול מבעיה זו. היום יש לכך פיתרון: המדרס הייחודי של "ברק אורטופדיה".

פרופסור שפירא, סיפור הצלחה

למדרס החדשני של "ברק אורטופדיה" יש שלוש מטרות. האחת – למנוע דריכה ישירה על העקב ובכך לבטל את הכאב כבר מהצעד הראשון. השנייה – לבטל את מתיחת הרצועה, ובכך לזרז את תהליך הריפוי. השלישית – לאחר שהבעיה חלפה, המדרס מונע את חזרתה בעתיד. "ברק אורטופדיה" מזמינים את כל מי שסובל מהבעיה להתנסות בהליכה עם הפיתוח הייחודי ולהרגיש כיצד הכאב נעלם כבר מהצעד הראשון וזאת ללא תשלום וללא התחייבות

לאחר שאלפי מטופלים הצליחו להיפטר מהכאב, נעשו מחקרים רפואיים בבתי חולים מובילים בארץ על ידי הרופאים החוקרים. התוצאות היו מוצלחות במיוחד, כשרופא חוקר אף הוזמן לכנס בינלאומי לאורתופדיה להציג את תוצאות המחקר הרפואי. במחקר הרפואי התברר שמדרסים רכים (סיליקון) מורידים את הלחץ בעקב ב-24% בהליכה, לעומת המדרס החדשני של "ברק אורטופדיה" המוריד את הלחץ בעקב ב- 78%. אגב, המדרס של "ברק אורטופדיה" מבטל את הלחץ בכף הרגל, כך שהוא מתאים לכל מי שסובל מבעיה בעקב ולא משנה מה הבעיה (פצע,יבלת,שבר ועוד…)

שיטת טיפול זו לפתרון בעיות הכאבים בעקב נרשמה ואושרה כפטנט לא רק בישראל, אלא גם בארצות הברית, ונראה כי היא השיגה פריצת דרך משמעותית בתחום. השילוב בין הצלחת הטיפולים, המחקרים הרפואיים ואישור הפטנט, מראה כי מדובר באחת השיטות היעילות ביותר, אם לא היעילה שבהן.

סובלים מדורבן בכף הרגל?

כעת אתם יכולים לנסות את המדרסים הייחודיים של "ברק אורטופדיה" ללא תשלום וללא התחייבות.

מלאו פרטיכם וצאו לדרך יותר בריאה ופחות כואבת.

    כתבות מומלצות עבורך