להצר במקום להצטער: הצרת היקפים ללא דיאטה עושים אצל אווי דרור

העור המתוח, הישבן האסוף, הירכיים המעוצבות. כן, זה קרה לכולנו. השנים עושות את שלהן. הלידות, השינויים ההורמונאליים, השומנים המצטברים, הצלוליט, אותה מילה מפחידה, היא כעת חלק בלתי נפרד מחייך.

לשמחתנו, שילוב טכנולוגיות וטיפולים ייחודיים יכולים בהחלט להחזיר את הגלגל לאחור עם תהליך אשר בסופו נוכל לצמצם היקפים, למזער סימני צלוליט, למצק את העור ולהחזיר לעצמנו את המראה שהכרנו.

25 שנות ניסיון מוכיחות שגם את יכולה בהחלט לצמצם את ההיקפים, למצק את העור בלי דיאטות מחץ ובלי צורך בעשיית כושר.

במרכז לאסתטיקה אינטגרטיבית של אווי דרור, במרכז תל אביב, תוכלי גם את, כמו אלפי נשים אחרות, ליהנות משילוב ייחודי של ניסיון רב שנים, טכנולוגיות וטיפול ייחודי. בתהליך של מספר מפגשים בהחלט תוכלי להחזיר לגופך את המראה הצעיר ללא שימוש בתרופות, ללא צורך בדיאטות מחץ ומבלי להסתמך על עשיית כושר. שיטה זאת מאפשרת לך לצמצם היקפים, למצק את עורך, למזער סימני צלוליט, להיפטר מעודפי השומן – וכל זאת בלי מאמץ, ומבלי ששינית את אורחות חייך באופן קיצוני.

לאיזו תוצאה תגיעי? ובתוך כמה זמן?

השיטה האינטגרטיבית של אווי דרור יודעת לחזות עוד מראש את מידת צמצום ההיקף ומידת מיצוק העור לאחר 3 טיפולים ולאחר 8 או 10 טיפולים. לשם כך מתקיים אבחון ללא עלות שמעניק ללקוחה את המידע המדויק ביותר אודות כמות הטיפולים והיעדים הריאליים הצפויים לה במדדי היקף, משקל ומיצוק העור. נשים אשר בשלב האבחון נמצא כי לא יגיעו ליעדים העומדים בציפיותיהן – לא יעברו טיפול ולא יתקבלו לתכנית. אווי דרור מסבירה: "השיטה חד משמעית בתוצאותיה. לקוחה המתקבלת לטיפול תגיע ליעדים להם ציפתה באופן וודאי. אך ישנם אנשים אשר מחלות, מערכת הורמונאלית לא תקינה או רמת ציפיות שאי אפשר להשיג מנחה ומנהלת את חייהם ואת גופם.

"אני מספיק כנה מקצועית", מסבירה דרור, כדי להגיד להם ששיטתי לא תפגוש את היעדים שלהם לעולם. אלה אינם מתקבלים. אך אישה, או גבר, אשר בריאותם תקינה ויגיעו למפגשי הטיפול בזמנים שנקבעו יגיעו בהחלט לתוצאה אותה חזינו בתחילת התהליך.

אז מה נשאר לנו לעשות?

להתקשר לאווי דרור, לקוות שהאבחון אכן יראה שפנינו לעתיד ממוצק יותר, לשכב, לנוח ולתת לאווי ולשיטתה האינטגרטיבית לצמצם עבורנו את מה שהגיל, ההריון, העוגה העודפת השאירו כסימן מטריד על גופנו.

    אין כמו מראה עיניים

    מתברר שכל טיפול אינטגרטיבי משלב למעשה 2 טיפולים שונים. בכך כל לקוח ולקוחה מקבלים טיפול כפול בכל מפגש – טיפול כפול בזמן וטיפול כפול באפקט הטיפולי. בכל מפגש אחד הטיפולים משלב טכנולוגיה אשר גורמת להעלאת טמפרטורת הגוף וניקוי הרעלים. המפגש השני הוא טיפול פיזי שתפקידו להמריץ את פעולות מיצוק העור. לדברי דרור, שילוב הטיפולים הוא המעניק ללקוחותיה את האפשרות לצמצם היקפים, לרדת במשקל, למצק את העור ללא צורך בחדרי כושר וללא דיאטת מחץ.

    כתבות מומלצות עבורך