יתרונות שיטת אינויזליין

במשך שנים רבות, יישור שיניים היה עניין לא נעים למטופל, בין אם מדובר במכשור אשר איננו אסטטי מבחינה ויזואלית, ועד לשתלים או ניתוחים. אך הבשורה הטובה היא כי גם בתחום זה המודרנה והטכנולוגיה תפסו תאוצה, ופתרונות חדשים ואיכותיים מציעים כיום יישור שיניים שקוף בשיטת אינויזליין.

יתרונות שיטת אינויזליין

מהי שיטת אינויזליין ליישור שיניים?

אינויזליין (באנגלית – Invisalign) הינה שיטה חדשה ויעילה ליישור שיניים, אשר אינה מצריכה שתלים אורתודנטים, ניתוחים מיותרים או מכשור אשר תתביישו ללבוש אותו בציבור. העיקרון עליו מושתת הטיפול הינו מתקן שקוף המתלבש בקלות על השיניים, כמעט ואיננו נראה, אשר מלווה אתכם לתקופה יחסית קצרה של עד שנה וחצי (הממוצע הינו שנה אחת בלבד!).

על ידי בדיקה מקצועית של אורתודנט, ניתן לזהות את הצורך ביישור שיניים בין אם במתבגרים או מבוגרים. מרגע האבחון, כל שעל המטופל לעבור הינו לעבור בדיקות פשוטות יחסית, ובעזרת הדמיה תלת-מימדית ניתן לייצר את האפיון המדויק לגשר השיניים השקוף של אינויזליין.

אינויזליין

הגשר מותאם למטופל, מותקן בפשטות וניתן להורדה והרכבה על ידי המטופל באופן חופשי. וזהו, זה הכול. כעת כל שנותר הוא ללבוש את האינויזוליין שלכם, ועם הזמן הוא יעשה את שלו.

יתרונות משמעותיים על שיטות מיושנות ליישור שיניים

יישור שיניים שקוף בשיטת אינויזליין הינה פיתוח חדשני ומשמעותי בתחום זה, מאחר והוא חוסך ניתוחים מיותרים, שתלים אורתודונטים לא נעימים, ושומר על האסתטיקה של השיניים. זאת לעומת טבעות בשיניים וגשרים מיושנים יותר, אשר גם נראים וגם עלולים להיות לא נעימים.

הטיפול פשוט ומדויק, ויעילותו גבוהה ביותר. הוא נחשב לבריא לשיניים והחניכיים, ללא צורך בחומרי הדבקה למיניהם אשר עלולים להוביל לעששת או הכתמה של השן. זהו פתרון נוח מאוד, עם זמן הסתגלות יחסית קצר, ניתן לשליפה בכל עת (ויש להסירו בזמן האכילה למשל), ומשך הטיפול יחסית קצר.

החיסרון היחידי של אינויזליין הינו עלותו של הטיפול, אשר נחשב יחסית יקר. אך כל אורתודנט יוכל להציע את הדרך הנכונה והמתאימה ביותר למטופל, ויוכל לעזור לכם להגיע להחלטה הנכונה באשר לטיפול המדויק ביותר עבורכם. חשוב לזכור, כי הטיפול ביישור שיניים השקוף של אינויזליין מצריך שיתוף פעולה של המטופל בתהליך. כך, למשל, צריך להחליף את הקשתיות כל כשבועיים, להקפיד ולשמור עליהן כאשר הן מוסרות מן הפה, ולהקפיד על שימוש נכון לאורך הטיפול.

היתרונות של שיטת יישור השיניים החדשה משמעותיים ביותר כלעומת הפרקטיקות הישנות יותר בתחום, ונראה שזו רק התחלתה של התפתחות מרגשת ואיכותית בתחום יישור השיניים.

כתבות מומלצות עבורך