הנדסאי תעשייה וניהול

מעוניינים ללמוד קריירה מקצועית, איכותית ומרתקת? לימודי הנדסאים בבית ספר להנדסאים של הקריה מתאימים בדיוק בשבילכם. הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה, מקדמת את הדור הבא של הנדסאים ועוזרת להם לרכוש הן את הידע הטכני, הידע התאורטי וגם מכשירה אותם להשתלבות בתחומי התעשייה בעמדות מפתח משמעותיות.

הנדסאי תעשייה וניהול

על התואר והיתרונות של הקריה

תואר הנדסאי תעשייה וניהול מכוון להכשרה מעשית ותאורטית כהנדסאי, כאשר הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה מכוונת את הלימודים כך שהסטודנט ירכוש סל כלים מקצועיים מהותיים, ויוכל להשתלב בשוק העבודה במהירות וקלות יחסית. כחלק מהתואר, ילמד הסטודנט את כלל המקצועות הרלוונטיים לתחומי ההנדסה, תעשייה וניהול, לרבות:

  •        כלכלה והשוק
  •        סטטיסטיקה
  •        מדידת עבודה וביצועים
  •        מדעי התנהגות וניהול
  •        ניהול מחסנים וניהול הייצור
  •        חקר ביצועים
  •        הנדסת שיטות
  •        וכמובן – ניהול פרויקטים
הנדסאי תעשייה וניהול

לימודי הליבה של התואר יספקו לסטודנט את הקרקע הבסיסית החשובה כל כך בתחום ההנדסאים. אך לא בכך מסתכמים הלימודים, וכמובן שהקריה דואגת לסטודנטים כי יהיו מוכנים לשוק העובדה על כל גווני האתגרים המצפים להם – ברמה הניהולית, התפעולית, המקצועית והיצירתית. להיות הנדסאי תעשייה וניהול זו רק ההתחלה, מאחר והשטח מזמן קשיים ניהוליים ולוגיסטיים שונים ומגוונים.

מסיבה זו, התואר אינו מתמקד רק בבסיס הרווח בכלל המוסדות האקדמיים, אלא הולך צעד קדימה אל עבר דרישות השוק ורמת המקצועיות והמוכנות הנדרשת מבוגרי התואר.

חדשנות והתאמה לשוק העבודה המתפתח

בין השאר, דואגת הקריה כי לימודי הנדסאי-תעשייה-וניהול יהיו ברמה הגבוהה ביותר, עם התמקדות במקצועות והתחומים החדישים ביותר בתחום. לדוגמה, קורס מנהל פרויקטים (PMO) אשר חושף את הסטודנטים לתהליכי הניהול, הכלים והשיטות היעילות ביותר לניהול פרויקט, ניהול תקציב ואילוצים, מדידת ביצועים וביצוע הערכות, ועוד.

כמו כן, סטודנטים יוכלו לקבל תעודת בוגר בקורס SAP למשתמש, המערכת המוכרת והשמישה ביותר בתחום. בעזרתה של מערכת זו, ניתן לנהל תהליכים רוחביים בעסק – מכירות ורכש, פיננסים, מלאי וייצור, שירות ומכירות, ועוד. הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה משתפת פעולה עם SAP ישראל, ובכך יצרה תכנית לימודים המותאמת לעבודה נכונה עם תוכנת ה-SAP.

אך זה לא הכול, שכן סטודנטים בתואר הנדסאי תעשייה וניהול יכולים גם לבחור במסלול לימודים כגון התמחות בלוגיסטיקה, מסלול הבוחן אספקטים שונים של סחר חוץ, תובלת מטענים ושינוע, ניהול ייצור, מערכות מלאי ומחסנים, רכש ואחזקה, שילוח בינלאומי, ועוד.

בית ספר להנדסאים מכשיר את הסטודנטים להתמודד באופן היעיל ביותר עם הדרישות הדינמיות של מקומות העבודה, האתגריים היומיומיים המצפים בשוק עצמו, והיצירתיות לצד האחריות הנדרשת ממנהל בכל רקע הנדסאי.

כתבות מומלצות עבורך